GÜVENLİ ÖDEME
Secure Sockets Layer (SSL) Teknolojisi
arabaks.com mağaza deneyiminizi en güvenli şekilde yaşamanız için, güvenlik Secure Sockets Layer (SSL) teknolojisi kullanmaktadır. SSL teknolojisi, internet üzerinden yaptığınız ödemeler sırasında şahsi bilgilerinizi şifreleyerek güvence altına almaktadır. arabaks.com’de doldurduğunuz tüm formlar SSL teknolojisiyle güvenlik altına alındığından, şahsi bilgileriniz ve kredi kartı bilgileriniz kötü niyetli kişilerin eline geçmez. Adres çubuğunuzun sağında göreceğiniz kilit sembolü, bilgilerinizin SSL sertifikası ile güvence altına alındığının göstergesidir.

Standart Güvenlik Duvarı
arabaks.com sunucuları standart güvenlik duvarları tarafından korunmaktadır. İletişim yönetimi amaçlı kullanılan bilgisayarlar özellikle bilgileri güvenli tutmak ve diğer internet kullanıcılarından korumak amaçlı tasarlanmıştır.

Böylece arabaks.com üzerinden ödeme yaparken korunduğunuzdan emin olabilirsiniz. SSL Sertifikası ve Standart Güvenlik Duvarları, birlikte çalışarak şahsi bilgilerinizi koruma altına alır ve güvenliğinizi sağlar.

Gizlilik Politikamız
arabaks.com şahsi bilgilerinizin üçüncü şahıs ve kurumlarla paylaşılmasına izin vermez! Siz de vermeyin! Bu yüzden arabaks.com’ye verdiğiniz şahsi bilgileriniz kiralanmaz, satılmaz ya da herhangi bir şahıs ya da kurumla hiçbir şekilde paylaşılmaz. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, sizlerin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde arabaks.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin arabaks.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Gizlilik Politikamız kişisel bilgilerinizin nasıl toplandığı ve ne amaçla kullanıldığını ayrıntılarıyla anlatır.
Copyright © 2015 arabaks.com