5 adımda neden arabaks.com adresinde mağazanız olmalı?
Dilerseniz sizi biz arayalım ve daha detaylı bilgi verelim.
Lütfen tüm alanları doldurunuz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçecektir.
Şimdi ücretsiz üyelik oluşturun

Benzersiz yaklaşımı ve içeriği ile kısa sürede herkesin yeni adresi haline gelen arabaks.com sitesi siz değerli Rent A Car firmalarına bünyesinde emsalsiz hizmetler sunuyor. Denemeniz için 1 aylık tamamen ücretsiz üyelik süresi. Ücretsiz Rent A Car takip programı.

Geniş reklam ağı ve her geçen gün artan trafiği ile siz değerli Rent A Car firmalarının hizmetine ilk 1 ay süresince ücretsiz olarak sunulmuştur. Siz de bu fırsattan faydalanabilir, hemen sisteme arabalarınızı yükleyebilir ve firmanızı bir çok yeni insana tanıtabilirsiniz.

1. ÜYELİK

Sitemizden memnun kalacağınıza o kadar eminiz ki ilk 1 aylık kullanım için sizden hiç bir ücret talep etmiyoruz. Bunun yanında etkimizi daha iyi görmeniz için 10 adet araç ilanınızı girerek ücretsiz olarak kullanma imkanı tanıyoruz.

1 ay sonunda dilerseniz sistemde kalabilirsiniz. Şayet sistemde kalmak isterseniz 3, 6, 12 aylık ödemelerden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Şimdi ücretsiz üyelik oluşturun.
2. TEKNOLOJİ

Bu site için hiç ayrıca bir ücret ödemiyorsunuz. Tüm masrafları biz üstleniyoruz.

Arabalarınız hakkında tüm takiplerinizi sistemden ücretsiz yapabilirsiniz, Rent A Car programları için extra ödeme yapmanıza gerek kalmaz.

Pazartesi - Cuma 10:00-19:00 / Cumartesi 10:00-19:00 ücretsiz teknik destek veriyoruz ve her sorunuzu yanıtlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Şimdi ücretsiz üyelik oluşturun.
3. REKLAM AĞI

arabaks.com geniş reklam ağı ile sesini her gün daha çok kişiye duyuruyor ve sitesinin trafiğini arttırıyor.

Kiralık Araba arayan kişiler ile sizlerin daha hızlı buluşmasına yardımcı oluyoruz. Arama motoru dostu olan sitemiz sektörü ile alakalı bir çok kelimede şu an zirvede yer alıyor.

Siz de geniş kitlelere sesinizi hemen duyurmaya başlayabilirsiniz.

Şimdi ücretsiz üyelik oluşturun.
4. MÜŞTERİ KONTROL MERKEZİ

arabaks.com web sitesi üyelerinin tamamı müşterilerini denetleme imkanına sahip olur. Sizden araba kiralamak isteyen müşterinize ait TC Kimlik bilgisini sisteme girdiğiniz zaman bu kişi hakkında olumsuz veya daha önce sorun yaşamış olan (var ise) Rent A Car firmalarının tavsiyelerini görebilirsiniz. Dilerseniz bu girişi yapan firma ile bire bir görüşebilir ve daha fazla bilgi alabilirsiniz. Sistemimize girilen tüm bilgilerden girişi gerçekleştiren Rent A Car firmaları sorumludur.

Şimdi ücretsiz üyelik oluşturun.
5. DAHA ÇOK ARAÇ YAYINLAYIN

İlan yayınlamak yerine ücretsiz olarak 10 ilan yayınlayın. Şayet araç sayınız 10 üstündeyse ve daha fazla araba yayınlamak istiyorsanız her aracınız için ayrı ayrı ödeme yapmak zorunda değilsiniz. 5-10-20-30-50-75-100 ve katları olan aylık araç yayınlama paketlerimizi çok daha uygun fiyatlara satın alabilir ve daha ekonomik şartlar içerisine kalan araçlarınızın girişlerini sisteme tanımlayabilirsiniz. Sistemimiz en iyi fiyatlarla maksimum performans elde etmeniz üzerine inşa edilmiştir.

Şimdi ücretsiz üyelik oluşturun.
Copyright © 2015 arabaks.com