Renault'un yeni otomobili: KWID

Renault'un yeni otomobili: KWID

KWID’in SUV’lerden esinlenen tasarımı segmentinde gerçek bir yenilik.

KWID, genelde bir üst segmentin modellerine ait özellikleriyle, sağlam, şık dış tasarımı ve modern, sıcak iç mekanı sayesinde A segmentinin köklü tasarım özelliklerini alt üst ediyor.

Renault KWID’de yedi inçlik dokunmatik ekran ve Bluetooth bağlantısına sahip modern Media-Nav navigasyon/multimedya sistemi yer alıyor. KWID ile birlikte Renault, rahat yaşam ve kolayOtomobil kullanmanın yeni bir yöntemini sunan global bir otomobilin lansmanını yapmış oluyor. Renault KWID, CMF-A platformunu kullanan ilk Renault-Nissan İttifakı modeli.

Bu platform sayesinde İttifak, parça paylaşımlı ve yüksek performanslı mimariye sahip uluslararası, esnek bir ürün geliştirmeye ve sunmaya devam edecek. KWID, Renault’nun uluslararası piyasalarda artan iddiasının güçlü bir göstergesi. KWID 2015 yılının ikinci yarısında Hindistan’da pazara sunulacak.

KWID ile birlikte Renault, uluslararası alandaki büyümesini artırmak üzere herkes için erişilebilir ulaşım stratejisini uygulamayı sürdürüyor. Yeni bir Renault-Nissan İttifak platformu kullanmak veDuster’ın açtığı yoldan yürüyerek, KWID Renault’nun gelişmesini sürdürmesine ve hem şık, hem sağlam ve pratik bir araç isteyen müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamasına katkıda bulunacak.

Carlos Ghosn - Renault Grubu Başkanı ve CEO’suA-mini segmentinde SUV hatları ile dinamik ve kompakt bir otomobil

KWID’in SUV’lerden esinlenen tasarımı segmentinde bir gerçek yenilik.

KWID’nin eşsiz görünümü, daha üst modellere özgü özellikleri, dinamik duruşu ve kompakt boyutuna uyarlanan SUV hatları onu Hindistan’ın kompakt şehir otomobil segmentinde eşsiz bir ürün olarak ön plana çıkarıyor. Yepyeni « Outback Bronze » rengi sıcak, enerjik bir duygu katıyor. KWID ailelerin günlük ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik geniş hacimli, konforlu iç mekana sahip modern bir otomobil.

“KWID daha ilk bakışta müşterilerin duygusal ihtiyaçlarına ve güven beklentilerine cevap veriyor. Taşıdığı SUV hatları bir yandan sağlam kişiliğini yansıtırken öte yandan seçkin ve modern görünümüne vurgu yapıyor.“

Copyright © 2015 arabaks.com